Etiópia.sk je cestovateľský sprievodca africkým štátom Etiópia. Nájdete tu rady, tipy a inšpirácie pre dovolenku v Etiópii.

Ak sa zaujímate o Etiópiu, baví vás cestovanie, písanie a chceli by ste tu mať zverejnený článok, alebo máte inú predstavu o spolupráci s týmto webom, napíšte nám.

Autori obsahu

 

Mgr. Monika NoskováMgr. Monika Nosková

O mne: „Nepoznané diaľavy a nové objavy ma vždy dokázali fascinovať Podľa môjho názoru je Etiópia po každej stránke obdivuhodnou krajinou, od jej prastarej histórie, cez unikátnu architektúru až po tunajších svojských ľudí a prírodné krásy.“

 
 
 

Obsah týchto webových stránok je výhradným duševným vlastníctvom Prevádzkovateľa a tretích strán. Akékoľvek použitie obsahu stránok bez predchádzajúceho písomného súhlasu Prevádzkovateľa je zakázané. Prevádzkovateľ udeľuje súhlas výlučne na prezeranie a tlačenie stránok, pre osobnú, nekomerčnú potrebu.

Webové stránky Etiópia.sk majú výlučne informatívny a nezáväzný charakter. Napriek úsiliu vynaloženého na bezchybnosť obsahu, Prevádzkovateľ neposkytuje žiadne záruky za ďalšie použitie zverejneného obsahu a informácií.